Hakkımızda

Doruk Otomasyon Elemanları, 18 yılı aşkın tecrübesi, üstün hizmet anlayışı, bilgi birikimi, dinamik ve güçlü kadrosu ile sektörde kendisine ayrıcalıklı bir yer edinmiştir.

Genç, dinamik, konusunda uzman mühendisleri; malzeme satışı yanında, proje ve sistem çözümleri ile müşterilerimizin başarısında pay sahibi olmayı sürdürmektedir.

Bünyesindeki Walther Präzision, Nitto Kohki ve Stucchi markalarıyla çabuk bağlantı elemanları konusunda bir merkezden sağlanabilecek dünyanın en geniş ürün çeşitliliğine sahiptir.

Türkiye sınırları içerisindeki tecrübesini yurtdışına da taşıyarak müşteri portföyüne birçok yabancı firmayı dahil etme başarısını göstermiştir.

Üstün kalite ve müşteri memnuniyeti ile Türk sanayicisine hizmet vermekten ve ihtiyaçları ile buluşturmaktan mutluluk duymaktadır.

Vizyonumuz
Sektörünün vazgeçilemez çözüm ortağı olmak

Misyonumuz

Çabuk bağlantı teknolojilerini, 14 yılı aşkın deneyimimiz, sürekli genişleyen genç ve dinamik ekibimiz, kaliteli, güvenilir ve müşteri odaklı çözümlerimiz ile iş ortaklarımıza sunmak.

Kalite Politikamız

Doruk Otomasyon Elemanları hizmetlerini; müşteri odaklılık, açıklık, en yeni teknolojiler, en üstün meslek standartları, sürekli eğitim, iyileştirilen kalite, yenilenen bilgi, deneyim, güvenilirlik prensipleriyle yerine getirir

Satış proje grubu :

Şirketimizin satış ve proje grubu, müşteri odaklı yaklaşımı ile doğru ürün yada sistemin tespiti ve doğru çözüm önerileri sonucunda yarattığı katma değer ile müşterilerimizin başarısında pay sahibi olmayı sürdürmektedir.

Global markalarımızın bilgisi, tecrübesi ve ürün kalitesi, genç ve dinamik ekibimizin sinerjisi ile birleşince, mükemmel çözümler arayışında olan müşterilerimiz beklentilerinin üzerinde yanıtlar almaktadır.

Sevkiyat grubu:

Müşterilerimizin siparişlerinin doğru ve hızlı temini bizim için büyük önem taşımaktadır.

Dış alım, ihracat, stok kontrol, sevkiyat aktivitelerinin gerçekleştiği sevkiyat ve satış destek birimimiz, müşterilerimize sağlıklı bilgilerin verilmesi yönünde, titizlikle çalışmalarını sürdürmekte ve müşterilerimize ihtiyacı olan desteği en iyi şekilde sunmaktadır.

Stoklarımızdaki farkılı ürün gruplarındaki malzemeler, İstanbul Merkez depomuzdan, sevkiyat ve satış grubunda yer alan birimlerin koordineli çalışması ile hızlı ve doğru bir şekilde müşterilerimize ulaştırılmaktadır.

Eğitim :

Sektöründeki gelişmeleri sürekli takip eden şirketimiz, müşterilerimizin çabuk bağlantı elemanları konusundaki gelişimine destek vermek amacıyla firmalara yönelik eğitim ve seminerler düzenlemektedir.

Müşterimizin mevcut sistemleri incelenerek analiz edilmekte, ihtiyacı belirlenmekte ve sonrasında uygulamaya özgü eğitim programları sunulmaktadır.